دوشنبه 05 آبان 1399

درباره ما

گروه Iran LMS متعلق به شرکت ایده پردازان نسل آریا (ایپنا)، یک گروه آموزشی می باشد که توسط مدیران این شرکت با هدف نهادینه ساختن فرهنگ راه اندازی و بکار گیری آموزش مجازی در سطح کشور و همچنین، اجرای آموزش های تخصصی سازمانی راه اندازی گردید. از بدو تأسیس، رویکرد این گروه، کمک به فراگیر ساختن آموزش های مجازی و سازمانی در سازمان ها، مؤسسات آموزشی، دانشگاه ها و سایر مراکزی بوده است که به نوعی نیازمند آموزش های فراگیر در سطوح مدیران، کارکنان، دانشجویان و اعضای خود می باشند. لذا، در کنار ارائه ابزارهای آموزش مجازی مانند کلاس های مجازی، سیستم های مدیریت محتوا و همچنین فعالیت در زمینه تولید دوره های آموزش الکترونیکی و برگزاری آموزش های پیشرفته سازمانی، مشاوره های تخصصی به مدیران سازمان ها در راستای استقرار آموزش مجازی در سازمان مربوطه و طراحی نقشه راه آموزشی جهت ارتقای دانش زیر مجموعه ها، جزیی از برنامه های مدیران گروه Iran LMS بوده است.

گروه Iran LMS عضوی از هلدینگ بین المللی راهبران می باشد که در کنار شرکت های این گروه، مجموعه ای قدرتمند در زمینه های مختلف از جمله طراحی و تولید انواع وب سایت، پورتال، نرم افزارهای موبایلی، ارائه طیف وسیعی از خدمات آموزشی، برگزاری انواع سمینار و گردهمایی، طراحی بسته های خبری، را ه اندازی پورتال های خبرگزاری پیشرفته و حرفه ای، تشکیل داده اند.

زمینه های فعالیت شرکت ایپنا در حوزه آموزش:

  • برگزاری آموزش های سازمانی تخصصی در زمینه های مرتبط با حوزه IT، ICT، مدیریت، فرآیندهای کسب و کار، الکترونیک، مالی و حسابداری و سایر زمینه ها
  • ارائه زیرساخت های آموزش مجازی
  • تولید محتوای آموزش الکترونیکی
  • ارائه راهکارهای جامع آموزش مجازی و سازمانی